Suplování:   Čtvrtek 22.2.2018

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4AZA

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

     

4BZA

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

prax

   

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čižmárová Marcela

-

-

-

....

....

SvH

SvH

-

-

     

Hulmanová Magda

..

..

..

..

..

..

-

-

       

Kasan David

         

NI

           

Kotvrdová Anna

..

..

..

..

..

..

-

-

       

Marušková Pavla

-

-

-

-

-

-

-

         

Staňková Ludmila

-

-

-

-

-

-

..

-

-

     

Vaňhara Adam

     

..

NJ

ZG

..

..

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Marounková Jana

-1.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

 

0.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

 

1.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN2)

 

odborná praxe

Němcová Lenka

7.hod

přesun >>

DEJ

1ZA

 

na 23.2. 1.hod

Neužilová Jana

3.hod

supl. (VA)

AJ

2ZL (ICT2)

(404)

do úvazku

Nováková Irena

4.hod

supl. (KaD)

CJL

1ZA

(101)

Supl

Petříková Blanka

-1.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

0.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

1.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN1)

 

odborná praxe

Svobodová Hana Antonie

-1.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN3)

 

odborná praxe

 

0.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN3)

 

odborná praxe

 

1.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN3)

 

odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN3)

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OSN

4BZA (OSN3)

 

odborná praxe

 

4.hod

supl. (ČM)

OSE

3BZA

(405)

Supl

 

5.hod

supl. (ČM)

OSE

3BZA

(405)

Supl

Švecová Markéta

-1.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

0.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

1.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OSN

4AZA (OSN1)

 

odborná praxe

Zgažar Vít

4.hod

supl. (VA)

FYZ

2ZL (ICT1)

(404)

Supl

Změny v rozvrzích tříd:

1ZA

4.hod

CJL

 

(101)

supluje

Nováková Irena

(KaD)

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 23.2. (Pá) 1.hod

2OS

5.hod

OP

OP2

 

odpadá

 

(SL)

2AZA

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VA)

2BZA

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(VA)

2ZL

2.hod

ICT

ICT2

 

odpadá

 

(VA)

 

3.hod

AJ

ICT2

(404)

supluje

Neužilová Jana

(VA)

 

4.hod

FYZ

ICT1

(404)

supluje

Zgažar Vít

(VA)

 

5.hod

ICT

ICT1

 

odpadá

 

(VA)

3BZA

4.hod

OSE

 

(405)

supluje

Svobodová Hana Antonie

(ČM)

 

5.hod

OSE

 

(405)

supluje

Svobodová Hana Antonie

(ČM)

3. A a 3. B budou 2. a 3. hodinu spojeny na předmět VKKO v učebně 306, vyuč. Gottwaldová

 

Zpracováno v systému Bakaláři