V sobotu 22. dubna jsme se jako dobrovolníci zúčastnili letošního Pochodu pro život v Praze ...... více zde.
Fotografie ze školního kola soutěže v první pomoci, jež se uskutečnilo  dne 26. dubna 2017.
Přípravný kurz na přijímací zkoušku z křesťanské nauky bude probíhat dne 6. 4. 2017 ve 14:30 v učebně 204. Další možný termín přípravného kurzu je 10. 4. ve 14:30 v učebně 204. ...... více zde.
Duchovní den22. 3. 2017
Ve středu 22. března se uskutečnil letošní Duchovní den CSZŠ Grohova, v rámci něhož proběhla řada zajímavých přednášek a vystoupení. ...... více zde.
V pátek 10. února se uskutečnil již IX. reprezentační ples naší školy. ...... více zde.
Po dvou letech kabinet Tv opět organizoval ZLK, přednostně nabízený 1. a 2. ročníkům. ...... více zde.
Dne 17.1. 2017 jsme po delší době společně navštívili Národní divadlo Brno, konkrétně historickou budovu Mahenova divadla, a to představení Oscara Wildea - Jak je důležité míti Filipa. ...... více zde.
Rádi bychom vás informovali, že byl právě zřízen nový facebookový profil Církevní střední zdravotnické školy na Grohově, kde budeme pravidelně uveřejňovat informace o aktuálním dění na škole. ...... více zde.
V měsíci prosinci 2016 jsme spolupracovali s Oblastní charitou v Brně, kde skupina žáků - dobrovolníků aktivně pomáhala na celonárodní Potravinové sbírce. ...... více zde.
Peníze na podporu dětí v Adopci na dálku získáváme tak, že pořádáme „misijní svačiny“. Žáci i učitelé napečou a připraví sladké i slané pečivo, vyrábíme tousty nebo párky v rohlíku a ostatní si je pak o přestávkách mohou kupovat. ...... více zde.
Letošní svátek sv. Anežky, patronky naší školy, jsme si připomněli na benefici dne 10. listopadu 2016. Program oslavy začal v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Jezuitské ulici mší svatou a pokračoval v sálu Břetislava Bakaly, kde proběhlo vystoupení účinkujících. ...... více zde.
Mariam Nalukenge z Ugandy dosáhla 18 roků, úspěšně ukončila školu a stala se váženým člověkem ve vesnici. Bude pracovat jako obchodní manažerka firmy s mobilními telefony MTN Uganda. Je šťastná, že si vydělává, osamostatní se a může finančně podporovat svoji rodinu. ...... více zde.
Žákyně naší školy se v září školního roku 2016/2017 podílely na celorepublikové charitativní akci Sbírka pro světlušku. Účast naší školy na této sbírce se koná pravidelně, již několik roků. ...... více zde.